CEGŁA & ZAPRAWA NIERUCHOMOŚCI

Skromne źródło, Wielka wizja

        

Portfolio

Wszystko zależy od tego, co uczynisz z faktu. Nasi klienci polegają na naszej bogatej wiedzy o rynku i osobistym know-how naszych pracowników.  

Dostępne nieruchomości   

Długa droga prowadzi do tego pięknego domu na wzgórzu, działka o powierzchni 197 akrów, oferuje całkowitą prywatność oraz piękne widoki. Ten wysokiej jakości współczesny dom, to niewiele poniżej 2.000 metrów kwadratowych ma podłogi sosnowe i płytki, ciepło, klimatyzacja i ładne światło. W pełni wyposażona kuchnia ma piękne szafki z brzozowego drewna i kwarcowe blaty. Uroczy salon z kominkiem ma duże okna wychodzące na południe. Dostępne są 3 sypialnie, w pierwszej sypialni przepiękna łazienka, duża wanna, podwójna umywalka, kabina prysznicowa  W domu znajdują się jeszcze dwie łazienki, jadalnia, salon z kominkiem oraz biuro. Taras na drugim piętrze z widokami na wzgórza to idealne miejsce do relaksu i czytania.

 

Przyjdź i zobacz tą piękną willę z 3 sypialniami, 2 łazienkami, kuchnią, salonem, jadalnią, biurem,  piwnicą, dużym ogrodzonym podwórkiem idealnym dla ogrodnictwa, 1 garaż i altankę. To prawie 2000 metrów kwadratowych oraz wiele wspaniałych wygód, w tym drewniane podłogowi i terakota, 2 kominki, wiele miejsc do przechowywania, pokoje słoneczne. Pięknie utrzymana nieruchomość, ostatnie naprawy wykonane przez obecnego właściciela to m.in. nowy dach, piec, okna. Usytuowany we wspaniałej okolicy.